Reference

 

 

mastr1 agama vousatáJak jsem kupoval agamu.
,,Když jsem se rozhodl koupit tohoto krásného tvora, nějaký čas jsem lustroval internet a sháněl informace jak o agamě, tak i o podmínkách, které pro ni budu muset vytvořit (terárium, strava, …).  Po cca měsíci jsem dospěl k bláhovému názoru , že již o chovu vím vše a že tedy mohu do zařízeného terária přivést dalšího člena rodiny. Nastal další problém, kde agamu koupit. Zverimexy jsem zavrhl okamžitě a rozhodl se koupit agamu od dobrého chovatele. No jo, ale jak jako laik poznám dobrého chovatele ? Vytipoval jsem asi pět chovatelů a požádal o jejich nabídku. Nakonec jsem vybral AGAMKY.EU a musím říct, že jsem měl šťastnou ruku.


terárium agama vousatáUž jenom to, že první dotaz od AGAMKY.EU byl jak mám zařízené terárium (UVB, výhřev, dosvícení, větraní..), mě ujistil o tom, že chtějí aby se agamky (nakonec jsem koupil dvě holky) dostaly do dobrých rukou a dobrého prostředí.

Po vydatné týdenní mailové korespondenci ( včetně fotek vybraných agam ) jsem sedl do auta a vyrazil 150km pro agamy. Viděl jsem velice pěkný a čistý chov, viděl jsem rodiče agam, dostal jsem veškeré možné rady od profesionálního chovatele. Takže domů jsme jeli již čtyři –   já, manželka a Žofie se Sofií.


mastr 2 agama vousatáAgamky.EU mohu vřele doporučit. Mají krásné zdravé agamy a prezentaci na internetu, když je potřeba tak poradí.“

Marek

 

 

 


10723239_10202907544313583_507017665_n10723074_10202910277861920_635094783_n

 

 

 

 

 

 

, ,Rád bych i tímto ještě jednou poděkoval za bezkonkurenční přístup a přátelské jednání. Už při vyzvednutí mnou vybrané agamky jsem byl velice mile překvapen, jaké skvělé podmínky mají agamky u Vás v chovu. Individuální přístup mi vyhovuje a to, že ochotně poradíte i po odběru a sami se zajímáte o to, jak prospívají je známkou dobrého chovatele.“

Vít


 

,,Moc bych tímto chtěla agamky.eu poděkovat za krásného samečka kterého už mám doma.agama vousatá paní šimonové Děkuji za skvělý a milý přístup, za každý ihned zodpovězený dotaz a radu, no prostě za vše!

Jestli se rozhodujete pro agamku, určitě jsou agamky.eu správná volba :-). Jsou to fakt dobří chovatelé, keří mají svoje zvířatka krásná, zdravá , a hlavně, jim není jedno kde skončí. Tady nejde o peníze – ale lásku ke zvířátkům.

 

 Moc děkujeme! Šimonová Alice a její sameček 🙂 „

 

10735975_10202218096368865_1361563175_n,,Měly jsme doma jednu osmi měsíční holčičku a neustále se rozhodovaly jestli jí pořídit kamarádku. Pořád nebylo rozhodnuto dokud se neobjevily prckové od agamky.eu ze spojení Lyra/Luis. V tu chvíli bylo rozhodnuto.

 

 

Přístup hned po zprávách byl opravdu přátelský a milý. Každý dotaz, který jsem položila, mi byl zodpovězen a fotky malé Victorie mi byly posílány každý týden s údaji o váze a délce. Nemohly jsme se dočkat, až si pro agamku pojedeme. Přivítání bylo velmi milé, chov a podmínky super. Agamky rozhodně nestrádají. Mláďata jsou rozkrmená, takže hned po převozu domů nebyl vůbec žádný problém s kr10743535_10202218096448867_1901247067_nmením. Krásně lovila a jedla. Ve čtyřech měsících měla krásných 37cm a 200g. Prostě úžasný kousek.

 

Kdybych měla pořizovat další agamu, určitě bych neměnila. Agamky.eu jsou opravdu zárukou krásných a zdravých agamek.“

Kačí


10806878_760979447272344_1622193531_nDobrý den,
moc rád bych poděkoval Agamkám eu za dvě krásné a zdravé samičky.Za jejich radu jak správně vybavit tera a jak správně se o mazlíčky starat.Plus o bezkonkurenční a přátelské jednání.S jakým koliv problémem kdykoli a jak koli poradí.Po odvozu agamek se i poté zajímají jak se bývalím mazlikum daří,jako málo kdo.Při převozu ještě ten den agamky jedí čili velký důkaz toho že jsou v naprostém pořádky.Měl jsem příležitost10719002_764625310241091_810217523_n nahlédnout do jejich chovu a nestačil jsem žasnout v tom nejlepším slova smyslu.Obdivuji rodinu jak se úžasně o jejich mazlíčky zvládají starat.Proto můžu 100%doporučit každému človíčkovi,co se chystají pořídit toto krásné zvířátko kontaktovat AGAMKY EU. Ještě jednou moc DĚKUJI 🙂

Ruda, Klára a Kubík

 

 

 

 esméeChtěla bych touto cestou všem vřele doporučit Agamky.eu Po mé špatné zkušenosti s chovateli jsem už nevěřila že najdu chovatele ,který bude svým agamkám věnovat takovou péči a lásku jako oni.Po vřelém přivítání jsem viděla že agamky žijí v čistém a vyhovujícím prostředí.Přístup paní chovatelky mě mile překvapil a dal mi novou naději, že ještě existuji lidé, kteří to dělají s láskou a ne pro peníze, které se na tom stejně vydělat nedají  ,když to děláte pořádně.Vybrala jsem si naší slečnu na fotkách po internetu. Průběžně mi byly posílány fotky, jak naše slečna roste a nabírá na váze.Pokud chcete mít doma zdravé a neskutečně vypiplané mláďátko agamky, u kterého nebudete mít strach že vás nečekaně potká nemoc,průjem nebo nebude přijímat potravu obraťte se na ně.

 

S naší princeznou máme jen jediný problém je hrozně nenažraná ,ale je neskutečně krásná a naše.Opravdu všem vřele doporučuji paní chovatelku. Je velmi příjemná a věnuje se chovu opravdu naplno.Pokud bych si chtěla ještě pořídit agamku, určitě  se obrátím na AGAMKY.EU.

 

Barbara

 


 

Vážení budoucí i stávající chovatelé agamek. agama vousatá
Dovolte, aby jsem pěla chválu na adresu chovatelů agamky Eu.
Při vyhledávání vhodného chovatele jsem nenarazila na nikoho kdo by měl takový zájem o své mazlíčky před i po zakoupení.
Počínaje individuálním přístupem ke každému klientovi kterému kterému ochotně poradí od úplné píky (dekorace, osvícení, UVB, doosvětlení, krmení, péče…) až po převzetí Vašeho nového člena domácnosti, doplňujících otázek na které Vám ochotně poskytnou odpovědi.
O své „miminka“ se starají s takovou láskou, že po převezení do vhodně zařízeného nového domova nemá agamka absolutně žádný problém s adaptací na novou rodinu tak ani na neznámé prostředí.
Agamky jsou krásně rozkrmené. Bez jakých koliv problémů po prozkoumání nového bydla přijímají jak rozmanitou živočišnou tak i rostlinou stravu. Krásně loví a jsou plné života.agama vousatá
Tímto bychom chtěli poděkovat za lásku kterou Agamky Eu věnovali našemu Titánovi, opravdu se vyplatila .
Přejeme vám mnoho takto úspěšně odchovaných miláčků kteří budou dělat potěšení ostatním chovatelům tak jako Titán nám.
A těm co ještě váhají, zdali se ozvat, vzkazujeme: NEČEKEJTE! Agamky Eu jsou jasná volba

Dik za všechno krásné co nás ještě s Titánem čeká.
Háňa a Honzi


 

10425031_629854690466991_6469477349741041945_n

10368190_629854950466965_7806180293361937291_n

 

 

 

 

 

 

,,Moc děkujeme za pěkné přivítání, pomoc při výběru a všech bezva informací… Máte agamky v moc pěkných podmínkách a jsme rádi, že jsme odjížděli domů s dvěma chlapáky  moc díky!!“

Suzanne

 


unnamed,,Rozhodli jme se pořídit 2 samičky a jsme velmi rádi, že jsme je pořídili od těchto chovatelů.

Mají přátelský přístup a výborné podmínky chovu, po koupi se nadále zajímají, jak se agamkám daří a ochotně s čímkoli poradí. Agamy jsou velmi krásné, zdravé, zvyklé na kontakt a vůbec neměli problém se u nás doma adaptovat.

Vřele doporučujeme.“

Lukáš

 

 


 

 

kozak_1,,Dobrý den,
Chtěl bych poděkovat agamkám eu, za zdravého a krásného agamáka.
Agamky eu mě hlavně zaujali tím, že jim není jedno kam agamák přijde a jejich osobitým přístupem, který se jen tak u nějakého chovatele nevidí. Agama od nich ihned po převozu ještě ten den začala žrát.

Také bych chtěl pochválit jejich prezentaci na sociální síti a na webu.

Agamky Eu velmi rád doporučím ostatním lidem, kteří chtějí koupit kvalitní, zdravou a krásnou agamku.“

 

 

 


 

BountyDesirie

 

 

 

 

 

 

Dobrý den,

rádi bychom poděkovali Agamkám.eu za dvě krásné slečny,moc se nám líbila spolupráce chovatelů a jejich starost i po koupi a vůbec všechen přístup byl naprosto super.Agamky jsou zdravé, krásné mají chuť k jídlu a neměli problém se seznámením s ostatními v našem teráriu.

Všem vřele doporučujeme

Radka a Lukáš


sádeckýDobrý den

Chtěl bych poděkovat za krásného samečka. Chovatelé AGAMKY.EU opravdu vědí co  dělají. Nejde jim  o to, aby na tom vydělali. Než  zvířátko prodají, ujistí se, jak terárko vypadá a případné chyby spoluprací vyladí. Až potom agamku prodají.
A když je agamka vaše, tak se snaží starat dál, při problému stačí zavolat a vše se začne hned řešit.
S jednáním jsem velice spokojen. Mohu jen doporučit .
Honza

Lukáš agama vousatáDobrý den,Jako začínající chovatel jsem se rozhodoval,kde si agamky koupit.
Naprosto perfektní,přátelský a upřímný přístup chovatelů mne přesvědčil a mám krásného samečka a dvě „kočky“ z agamky.eu .
Vždy mi rádi poradí a již na první pohled jde vidět,že agamky jsou unikátní a je o ně postaráno jak nejlíp to jen jde.
Agama vousatá Lukáš
Jaké je nejlepší osvětlení,strava,zvyky, co dělat,pokud se vám zdá,že něco není v pořádku…Pokud bych rozšiřoval do budoucna chov,tak na základě mých , 100 % kladných zkušeností bych se obrátil opět pouze na Vás.Nemůžu jinak,než doporučit.
Lukáš

 

 

 


agama vousata krsDobrý den, mám doma v jednom pokoji jen samá zvířátka a jednoho dne mě napadlo že agama je krásné zvířátko. Netrvalo dlouho již sem si na internetu pročítal co všechno bych měl vědět, pak přišlo na řadu pořízení kvalitního ubytování, a když bylo vše hotové začal sem se poohlížet po nějakém tomto krásném tvorečku :). Rozhodl sem se pořídit si ji od zkušených chovatelů, a tak sem narazil na Agamky.eu 🙂 . Kouknul sem na aktuální nabídku agam a našel si svého miláčka 🙂 . Potom stačilo už jen napsat, majitelé se mě okamžitě ujali pomohli mi se vším co sem potřeboval, stačilo kdykoliv napsat a vždy se mi dostalo brzké odpovědi s bezkonkurenčním způsobem 🙂 . Agamka byla odeslána přepychově, bez zranění, v úžasném stavu, naprosto zdravá a krásnější než na fotkách. I teď když mám agamku ubytovanou u sebe doma stačí kdykoliv požádat o radu a vždy se mi dostane odpovědi. Mohu jen vřele doporučit bezkonkurenční zvířátka i přístup 🙂

Tonda

Agama vousatá MandChci moc poděkovat Agamkam.eu za to krásné stvoření, které mi dělá radost pokaždé, když se ráno vzbudím nebo se během dne vracím domů. Jeho krásný kukuč a zvědavost jsou ve všední a nudné dny naprosto neocenitelným potěšením. Vychováváte naprosto dokonalá a krásná zvířátka, a až se mi naskytne příležitost mít více agamek, určitě se obrátím na Vás, protože Vaše rady a ochota mi pomoci jako začátečníkovi pro mě byla vážně neocenitelná.

 

A.M.


agama vousatá Charlie12 agama vousatá stolpova

 

 

 

 

 

 

 

Děkuji AGAMKÁM.EU za krásného samečka jménem CHARLIE. 🙂 Už od začátku mě překvapil milý přístup chovatele a hlavně ochota ve všem, co potřebujI k chovu mi poradit, která stále trvá, kdykoli i teď něco potřebuji. Je vidět, že tento chovatel má nejenom dlouholeté zkušenosti s chovem agamek, ale co je hlavní a nejdůležitější, že se svým agamkám věnuje na 100% a s láskou. Takže všem, ať už začínajícím chovatelům či zkušeným DOPORUČUJI pořízení agamky u chovatele AGAMKY.EU

M.Š.

 


 Občas je potřeba poradit, i když nejde o naší agamku – ne každý prodejce se chová zodpovědně a dá začátečníkovi dostatek informací.

Děkuji za to že jste mi poradili.

Agamce se vede již od včerejšího večera o mnohem lépe. Dnes již sama lovila cvrčky a je vitální, to škytání prozatím přestalo.

Dal jsem na Vaše všechny rady s chovem. Poradili jste mi odvětrat a zbavit se toho prašného dna a opravdu to pomohlo. Obě se mají nyní opravdu lépe. Ještě zařídím to lepší osvětlení.

Ještě jednou děkuji mnohokrát.

L.

 


kuzelov Agamky.eu jsme původně zkontaktovali kvůli radě, jak s chovem agamek. Nakonec jsem se, po velmi milé komunikaci přes facebook, rozhodli koupit si agamku právě od těchto chovatelů. 
Dostali jsme veškeré potřebné informace, které jsme potřebovali, jak o chovu, tak vybavení a pro nás důležité osvětlení terária, také nám doporučili vitamíny, což bylo velmi nápomocné. Na internetu je vitamínů velké množství a jakožto začínající chovatelé agamky jsme nevěděli které přesně budou vhodné. 
KuzelovaPředání samotné agamky proběhlo u agamek.eu doma, kde jsme mohli vidět i dospělé agamky. Přístup těchto lidí byl hodně přívětiví a krásně jsme si popovídali nejen o agamkách. Bylo vidět, že agamky mají jako děti a že se zajímají kam se jejich „dětičky“ dostanou. 
Tyto chovatele můžeme vřele doporučit, vždy poradí a jsou pro majitele svých odchovanců k dispozici i na telefonu, kdyby se s agamkou cokoliv dělo.

 

M.K.


Chilli - Agama vousatáJsem začínající chovatel  těchto krásných dráčků a proto jsem dlouho hledal chovatele od kterého bych pořídil samečka agamy vousaté.

Hledání se vyplatilo. Odvezl jsem si krásného chlapečka, který je zvyklý na lidi, není plachý, adaptace na nové prostředí bez problémů. chilli2 - Agama vousatáAgamky.eu – krásný chov, perfektní přístup. A co je důležité, není jim jedno do jakého prostředí jejich agamky půjdou.

Pokud bych měl někomu doporučit chovatele tak to budou zajisté AGAMKY.EU

K.S.

 


DK- agama vousatáDobrý den,
chtěl bych vám vřele poděkovat za perfektní spolupráci, rychlost a osobní přístup. Jsem absolutně spokojený s mojí agamkou „DINEM“ :).
Spolupráce byla perfektní hlavně co se týče rad výbavy terária a péči o agamku. Agamku jsem si chtěl narychlo pořídit pod stromeček a v podstatě vše bylo během tří až čtyřech dnů vyřízeno. Všem doporučuji spolupráci s Agamky eu, jepší volba podle mě není 😉 :D.
Děkuji Kilian

 


Greg4 - agama vousatá

Greg4 - agama vousatáMilí přátelé,
touto cestou bych chtěl poděkovat chovné stanici www.agamky.eu. Máme od nich agamáka jménem Greg a je to krásně zbarvený, hodný a zdravý člen domácnosti. Grega jsme si osobně vyzvedli a jak bylo vidět, vylíhnul se ve velmi dobrých rukou. Všem zájemcům JEN a JEN DOPORUČUJI !!!

S.M.

 

 


 

 

 

slez Po dlouhém zvažování a zjišťování informací jsem se rozhodla, že si pořídím agamku. Dlouho jsem hledala zkušeného chovatele co se agamkami zabývá a i jejím prodejem . Po přečtení referencí jsem zkontaktovala Agamky. eu . Bohužel jsem to měla daleko, abych se přijela podívat a i vybrat agamáčka. Napsala jsem paní mé zkušenosti a doporučila mi samečka a i na dálku představila. Hned mi padl do oka a i celé rodině. Poradili mi, jak si vybavit terárium , aby se Oskárek cítil dobře a nic mu nechybělo. Pro agamáčka jsme si nemohli zajet osobně, jak jsem již psala, tak mi dopravu zařídili jinak. Ráno se Oskarek vydal na cestu a za 2 hodiny byl u mě. Hned druhý den si dal sarančátka a je spokojený stejně jako jeho nový majitel. A co mi dela radost je to, že kdykoli napíšu nějaký dotaz, tak mi odepisi a pomůžou. Takže bych ještě jednou chtěla poděkovat a doporučuji Agamky. eu

D.S.


apolloDobrý den,

Jsem velmi ráda, že jsem si vybrala svou agamu právě od agamky.eu – úžasná ochota, skvělé jednání, velmi příjemná komunikace. Se vším poradí a mají opravdový zájem vám pomoci. Rozhodně se nejedná o nějaké „množitele“, ale o velmi příjemné a vstřícné chovatele. Agamky.eu mě okamžitě zaujali jejich profesionalitou a krásnými fotkami. Hned jsem si vybrala nového člena naší rodiny, neměla jsem však ještě terárium a tak jsem si nemohla svou agamku  ještě vyzvednout. Ochotně se mi o něj starali po dobu pěti týdnů, vše se mnou prodiskutovali, dali mi několik užitečných rad a posílali mi fotky. Když jsem pak dostala svého agamáka – Apolla, byla jsem naprosto nadšená, jednalo se o evidentně dobře živené, krásně vybarvené a zdravé zvířátko. Určitě doporučuji agamky.eu.
Děkuji!

Diana H.


10896455_10204971409879389_1222542671151429651_oAhoj budoucí i stávající chovatelé těchto úžasných stvoření. 🙂

Chtěl bych tímto mockrát poděkovat užasným lidem, kteří vedou tento web a starají se o svá zvířátka tím nejlepším způsobem. Když jsme se rozhodovali kde tohoto mazlíčka pořídit, prolezli jsme snad všechny možnosti na webu. Po důkladném rozvažování a vybírání jsme se rozhodli napsat jednoduchý dotaz sem na agamky.eu. Jelikož jsme byli totální začátečníci, tak rady a poznatky od nich byly opravdu užitečné, díky tomu jsme pro našeho Maikiho dokázali připravit úchvatné terárium. A pak si ho od nich koupit. Prvních pár otázek při předávání nás celkem překvapilo, ale později jsme pochopili že nebyli jen tak, jen se chtěli přesvědčit že agamáček bude mít vyhovující prostředí pro život. Předáním ale jejich péče neskončila, do dnes si píšeme a konzultujeme pokroky v naší výchově našeho nového domácího miláčka. A za to jim mnohokrát děkujeme. Takže bychom pro další zájemce odkoupení od těchto chovatelů na 200% doporučili. 🙂
Honza S.

moja2Také se připojuji ke chvále. Není toho moc co dodat, ostatní už vše vyjádřili a já naprosto souhlasím se vším, co tady kdo napsal.
Když jsem měla problém se zřizováním tera, vždy mě ujistili, že žádný dotaz, at už sebehloupější není zbytečný. Mohu říct, že mi věnovali velkou část svého času a pomohli mi se vším: od A po Ž – od agamy přes vitamíny a vápník až po žárovky.
Nakonec jsem získala malou nenasytnou čiperu v perfektní kondici, zdravou a žravou, která se okamžitě lačně vrhala po všem, co se hýblo 🙂
Můžu opravdu jen doporučit agamky eu.
Renata T.

Od chovatelů agamky.eu jsem si pořídil dvě male samičky.
Krásná vitální zvířátka takže rozhodně nelituji.   Překvapila mě ochota poradit.
Žádné povýšené fráze jak to bývá u některých rádoby chovatelů.
Pokud se v budoucnu rozhodnu rozšířit stádečko agamek tak rozhodně agamky.eu budou první  koho budu kontaktovat.
Jirka B.

Agama vousatá

Pogona Vitticeps

 

Trackbacks & Pings

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat